#334 North Mini Code
medium- Cost
- $0.000
- Timp
- 51.8s
- Tokenuri
- 12,460 tok
Rezumat
North Mini Code obține 5.4 pe AI BENCHY și este pe #334. Are fiabilitate 8.9, rată de reușită 42.0%, cost total $0.000 și timp mediu de răspuns 140.39s.
Ce face North Mini Code unic: Se remarcă cel mai mult la Trucuri anti-AI, unde este pe #2, iar Specific domeniului este zona cea mai slabă, la #14. Costul total al benchmarkului este neobișnuit de mic pentru acest nivel de scor. Folosește neobișnuit de multe tokenuri de raționament, ceea ce poate explica rulări mai lente sau mai scumpe.
Documentat la 2026-08-12
5.4
Consistență
8.6
8.9
$0.000
Total tokenuri de ieșire
1,359,341
Total tokenuri de intrare
166,347
Preț de intrare
$0.000 / 1M
Preț de ieșire
$0.000 / 1M
Preț citire cache
N/D
Preț scriere cache
N/D
Prețurile de cache se aplică tokenurilor de intrare. Citirea reutilizează prompturi salvate; scrierea le stochează și poate costa în plus. Tokenurile de ieșire folosesc prețul de ieșire.
Teste greșite: 15
Rată de trecere pe încercare: 42.0%
Acoperire benchmark: 61/69 încercări (Țintă: 3 repetări per test)
Teste instabile
4
Testele instabile au avut rezultate mixte între rulări (cel puțin un succes și un eșec).
Prompt: Create a detailed SVG illustration of a hamster playing table tennis.
Istoric rulări
| Testat la | Scor | Fiabilitate | Teste corecte | Cost total | Compară |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-01 03:03 Retestare | 5.4 | 8.9 | $0.000 | Rularea curentă | |
| 2026-07-16 23:46 Test nou adăugat | 5.9 | 8.6 | $0.000 | Compară | |
| 2026-06-18 09:44 Prima rulare | 5.8 | 8.5 | $0.000 | Compară |
Această rulare a folosit o suită de benchmark diferită. Ține cont de schimbările suitei când interpretezi evoluția istorică.
Comparație între rulări
| Rulare | Acoperire benchmark | Scor | Consistență | Fiabilitate | Teste corecte | Teste instabile | Total tokenuri de ieșire | Total tokenuri de intrare | Cost total | Timp de răspuns (mediu) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-01 03:03 · Rularea curentă | 61/69 încercări | 5.4 | 8.6 | 8.9 | 8/23 | 4 | 1,359,341 | 166,347 | $0.000 | 140.39s |
| 2026-07-16 23:46 · Test nou adăugat | 58/66 încercări | 5.9 | 8.5 | 8.6 | 9/22 | 4 | 1,766,801 | 81,813 | $0.000 | 137.11s |
| Diferență | — | -0.5 | +0.1 | +0.3 | -1 | 0 | -407460 | +84534 | $0.000 | +3285ms |
Acoperirea benchmark diferă: 61/69 încercări (Țintă: 3 repetări per test) față de 58/66 încercări (Țintă: 3 repetări per test). Totalurile și metricile sensibile la repetări nu sunt direct comparabile.
Aceste două rulări au folosit suite de benchmark diferite, așa că diferențele reflectă atât schimbări ale modelului, cât și ale suitei.
Alege primul model, apoi fă clic pe al doilea model pentru a deschide o pagină alăturată.
| Categorie | Scor | Consistență | Teste corecte |
|---|---|---|---|
| Sarcini agentice | 3.9 | 9.6 | |
| Trucuri anti-AI | 8.4 | 10.0 | |
| Programare | 4.5 | 4.9 | |
| Combinat | 2.9 | 5.8 | |
| Parsare și extragere de date | 10.0 | 10.0 | |
| Specific domeniului | 2.9 | 7.2 | |
| Inteligență generală | 5.1 | 10.0 | |
| Respectarea instrucțiunilor | 9.8 | 10.0 | |
| Rezolvare de puzzle-uri | 3.3 | 10.0 | |
| Apelare instrumente | 10.0 | 10.0 | |
| Cultură generală | 3.0 | 10.0 |